Kuidas kasiinos raha kokku hoida?

Selge see, et miljonärideks või vähemalt jõukamateks soovime saada me kõik ning kasiino meelitab meid oma vilkuvate siltide ja heade lubadustega. Kasiino mängusaalis on lihtne muutuda kirglikuks ning oma ajataju kaotada, mis tähendab seda, et mängu kiputakse panema rohkem raha, kui tohiks.

Selle vältimiseks tasub selgeks teha mõned põhimõtted, mis meeldivad mõlemale poolele – nii kasiinole kui ka mängijale ja tema rahakotile. Seega, milline on kõige parem viis kasiinos rahaga ümber käimiseks?

Ära mängi rohkema peale, kui oled valmis kaotama. Seda võib kutsuda mängulimiidiks, mille suuruse määrad sina ise. Kõige parem on valida kindel summa, mille peale oled valmis ühel mänguõhtul riskima.
Kui tead, et lõbus õhtu võib lõppeda kasiinos, on kõige parem oma panga- ja krediitkaart koju jätta. Õhtul võib tekkida kiusatus rohkelt raha mängu panna, kuid järgmisel hommikul oled endale tänulik, kui püksitaskud päris tühjad pole.
Ära kunagi mängi raha peale, mille oled kelleltki laenanud. See pole hea toon, ega ka sugugi hea mõte. Raha laenatakse juhul, kui on vaja enne palgapäeva äraelamiseks lisavahendeid saada või kui on tarvis mõni arve ära maksta. Kasiinos mängimiseks ei tohi raha laenata, kuna see lõppeb alati suurte võlgadega.

Eestis pole see levinud, kuid mujal riikides on kasiinodes pangaautomaadid, mis võtavad raha välja saamise eest suuri protsente. See pole mängijale kasulik, küll aga kasiinole ja pangale. Kui käid kasiinos tihti ning võtad kaasa krediitkaardi, jääb pangale antud protsendi eest midagi vajalikku ostmata.

Kasiinodes ja mängusaalides on kõige parem säilitada kaine meel, et suudaksid vastu võtta õigeid otsuseid panuste üle ning ei jääks kaotajaks. Hasartmängude mängimine on samasugune hobi nagu ka kõik teised ehk sellega kaasnevadki kulutused. Kui olete enne seadnud limiidi, siis ei saa midagi hullu juhtuda, kuna rahaplaneerimine on elu osa ka muudes valdkondades.

Vali endale meeldiv ja turvaline eesti kasiino ning mängi seal ilma panuste ja võitude pärast liialt muretsemata. Kõik Eestis tegutsevad kasiinod tegutsevad vastavalt seadusandlusele.