Mänguautomaadid online – 3 nippi, mida kasiinod ei taha, et sa teaksid

Kui sa oled otsinud infot selle kohta, et kuidas mänguautomaadid online kasiinodes töötavad ja kuidas neid üle saaks kavaldada, siis oled kindlasti leidnud sellel teemal väga palju nõuandeid. Mõned võivad olla head, teised aga jällegi väga eksitavad. Kuna olen sellel teemal end viimasel ajal palju harinud, siis tooksingi siin välja nippe ja nõuandeid, mida tasuks kindlasti mänguautomaatide puhul kõrva taha panna.

Kasuta ära deposiidivabad boonused

Deposiidivabad boonused on sisuliselt tasuta maas lebav raha! Kui sulle antakse peale kasiinolehega liitumist näiteks €10 boonus, tasub see kindlasti kohe mängu panna, sest see loob võimaluse tasuta mängimiseks ja samas reaalselt raha võita. Muidugi võidu korral tuleb võidu kättesaamiseks siiski ka deposiitmakse teha, kuid hea õnne korral on võimalik sellest €10 -st palju suurem summa teha ja see deposiit ei pruugigi enam võiduga võrreldes niivõrd suur tunduda.

Hoia konkureerivatel kasiinodel silm peal

Mänguautomaadid online on suur ja kasvavas trendis äri ning omavahel konkureerivad kasiinod püüavad pakutavate boonustega üksteist alati üle trumbata, et kliendid just enda lehele meelitada. See aga annab sulle mängijana võimaluse valida parima pakkumisega kasiino – ehk teisisõnu – madalaima panustamisnõudega kasiino. Mida see tähendab?

“Wagering requirement” ehk panustamise nõue tähendab arvutussüsteemi, mis ütleb, et kui suur rahaline panus tuleb enne boonuse kasutussevõtmist teha. Paljude online kasiinode puhul ei ole võimalik boonust kohe rahana välja võtta ega mängu panna, vaid tuleb mängides teatud summani enne panuseid teha. See, kas sa võidad või kaotad, ei oma siin tähtsust. Seega, mida madalam panuse nõue, seda parem! Lisaks leidub ka üksikuid kasiinosid, milledes see nõue puudub ja just sellised lehed peaksid olema loomulikult iga mängija esimene valik!

Mänguautomaadid online – mida tähendab väljend “loose slots”?

See väljend pärineb ajast, kui mänguautomaadid olid ainult mehhaanilised. Aeg – ajalt esines neil mõni mehhaaniline defekt ja vigased masinad hakkasid liiga palju raha väljastama ehk kasiino eelis kadus ja kasiino hakkas kaotama. Ka tänapäeva online manguautomaadid on selle teooriaga siiski veel otsapidi seotud ja vahel on levinud kuulujutte kuidas suvalise numbri generaatoriga midagi juhtub ja masin liiga sagedasi võite väljastab. Kuid olgu see kuulujutt või mitte, saab ka tänapäeval jälgida sagedust, kui tihti online mänguautomaat võite väljastab ja selle põhjal otsustada, kas on mõtet antud masinal mängida või mitte!

Loodetavasti on nii mõnelgi teist nendest nõuannetest abi juba järgmisel seiklusel slotimasinate maailmas – head mänguõnne ja uute postitusteni!