Milliseid online kasiino mänge mängida?

Enne kui küsid endalt, milliseid online kasiino mänge peaksid mängima, tee selgeks, mis on Su peamine eesmärk. Kui soovid online kasiinos mängida lihtsalt meelelahutuseks, sobib iga mäng, mis Sulle meeldib. Kui aga soovid (vähemalt lootust) kasumit teenida, jääb valik oluliselt väiksemaks. Blackjack, Craps ja Bakaraa on need online kasiino mängud, milles kasumi teenimine kõige tõenäolisem on. Igal juhul on aga püsivalt kasumi teenimiseks esmalt vaja panustada veidi aega ja tahtmist.

Selleks, et mängu valimisel võimalikult kaalutletud otsus teha, tasub suunduda online kasiinosse, milles on erinevate mängude valik hästi mitmekesine. Näiteks Betsafe kasiinos võid mängida nii slotimänge kui ka kõikvõimalikke lauamänge väga erinevate panustega ja lauamängude puhul saad sealjuures ise valida, kas eelistad elava diileriga mängu või virtuaalset, RNG-l põhinevat formaati.

Bakaraa

Bakaraa on üks vähem populaarsemaid kasiinomänge, kuna seal on laudade panuselimiidid reeglina kõrged ja seda mängu ümbritseb ka teatud müstika ja glamuuri aura. Kui Sul on aga piisavalt suur mängueelarve ja võid suuremate panuste tegemist endale lubada, tasub Bakaraad kindlasti proovida. Seda mängu on väga lihtne ära õppida ja maja eelis on Bakaraas üks väikseimaid (https://kasiino.com/online-kasiinod-internetikasiinod/)

Craps

Craps tundub algajatele sageli veidi hirmutav. See on kiires tempos kulgev mäng, kus on palju panustamisvõimalusi. Aga enne kui suurest aukartusest selle mängu kõrvale heidad, mõtle sellele, et online kasiinos saad mängutempot oma maitse järgi kohandada ning reeglina on Sul võimalus mängu ka rahaga riskimata proovida. Kui annad endale aega selleks, et Crapsi reeglid ja korralik strateegia selgeks teha, võid selles mängus saada väga head võiduvõimalused, mis jäävad ehk õige pisut alla vaid Blackjackile.

Blackjack

Kui eelistad rahulikumaid ja ehk veidi intellektuaalsemale mängurile sobivaid kasiinomänge, tasub proovida Blackjacki. See on online kasiinodes enim mängitud lauamäng, milles on oma roll nii õnnel, oskustel, keskendumisvõimel, korralikul strateegial kui ka distsipliinil. Jälgides mahaminevaid kaarte ning õppides selgeks strateegia alustõed, on Sul Blackjackis võimalik saavutada olukord, kus Sul on online kasiino ees isegi väike matemaatiline eelis.

Muud kasiinomängud

Rulett, keno ja slotimängud on küll meelelahutuslikud online kasiino mängud, aga võiduvõimalust suurendavat strateegiat neis mängudes rakendada pole võimalik. Mängunauding on aga garanteeritud ja heal päeval võid oma kontol näha ka tõeliselt magusat suurvõitu.

 

Niisiis – ühest vastust sellele, millist online kasiino peaksid või võiksid eelistada, pole võimalik anda. Kõik sõltub Sinu eelistustest ja eesmärkidest. Kui mängid mängurõõmu nimel ja ei võta ülemäära suuri riske, on mängunauding Sulle aga igal juhul garanteeritud. Enne oma lemmiku online kasiino välja valimist tasub tutvuda erinevate online kasiinode võimalustega. Hea võimaluse selleks annavad Sulle näiteks kasiino.com saidil avaldatud online kasiinode kirjeldused.