Mis on kihlveoboonused ning kuidas neid kasutada?

Paljud ettevõtted ning teenusepakkujad kasutavad uute klientide saamiseks erinevaid boonussüsteeme, mis näivad küllaltki ahvatlevad. Nõnda on tegutsenud ka kiirlaenufirmad, kes isegi maksid oma klientidele oma sõprade soovitamise eest, kuid pärast seadusmuudatusi keelati see ära.

Kihlvedude korraldajad pakuvad tihti kõiksugu boonuseid, et nende sõlmimine oleks põnevam ning klient nende juurde naaseks. Paljud kliendid hindavad selliseid asju. Enamasti saab boonuste eest sõlmida uusi kihlvedusid.

Kas tõesti tasuta raha?

Õnneks või kahjuks mitte. Iga boonussüsteem nõuab, et oleksid enne ise teatud summa süsteemi pannud. Kui sulle näib, et mängida on võimalik kihlveokorraldaja arvelt, siis see on enamasti vale. Samuti ei ole ühel inimesel võimalik luua mitut kontot, kuna see viiks pettusteni.

Boonused on viis, kuidas klientides lojaalsustunnet tekitada ning pakkuda neile rohkem võimalusi põnevaid elamusi kogeda. Ka eluterve konkurents ettevõtete vahel on viinud selleni, et üksteist proovitakse boonuste pakkumises üle lüüa. Need, kes asjaga kaasa lähevad, ei saa klientide hulga üle kurta.

Kuidas boonust kasutada?

Boonussummat ei saa kohe välja maksta, vaid seda tuleb koguda, et see muutuks virtuaalsest valuutast päriseurodeks. Seda saabki teha spordisündmustele panuseid tehes. Enamik kihlveokorraldajaid on seadnud tingimuseks, et kokku tuleb saada kindel summa, enne kui raha saab kasutada. Ei tohiks unustada, et kihlveod pole raha teenimise viis, vaid meelelahutus, mistõttu tulekski seda üksnes ajaviitena võtta.

Ei soovitaks kogu kontol olevat raha panustada ühele sündmusele. Algajana vali erinevad spordisündmused, millele panuseid teha. Üle viiendiku vahenditest ei tasuks ühele võistlusele panna ka siis, kui boonus paistab suur. Pannes kogu raha ühele mängule, jääte lootma ainult õnnele, mis võib tuua suuri võite, aga ka suuri kaotuseid.

Mängi vastutustundlikult, et kihlveod oleksid meelt lahutavad ning ei tekitaks liigseid kaotusi!