Mis teeb tasuta mänguautomaadid ägedaks?

Peamine põhjus, miks inimesed mänguautomaatidel (ehk slotimängudel) mängivad, on võimalus võita raha. Ükskõik, kas siis eesmärgiks on osta endale midagi suurt või võita piisavalt, et saaks jalad seinale lüüa ja hakata elu nautima. Paljudel ilmselt polegi otseselt mingit muud eesmärki, kui soov võita palju raha. Seega tekitab ilmselt paljudes segadust, et mis mõte on üldse tasuta mänguautomaatidel?

Kuid lähemal vaatlemisel selgub, et online tasuta mäguautomaadid tulevad nii mitmeski mõttes meile ikkagi kasuks ja ei tasuks neid kohe kõrvale heita. Tahaksingi siin artiklis juhtida tähelepanu, et mis teeb tasuta mänguautomaadid ägedaks.

Tasuta mänguautomaadid on… tasuta?

Alustagem kõige ilmselgemast plussist – need mängud on täiesti tasuvabad ning kuigi ei ole võimalust raha võita, ei saa sa seda ka kaotada. Samuti võimaldab see mängida nii pikalt kui soovid, ilma sentigi kaotamata. Samas saab isegi tasuta mängides teatud võidujoovastuse kätte – adrenaliin pole küll sama suur, kui raha peale mängides, kuid samas pole ka pikalt kaotamise järel nii kurb tunne, kui oleks päriselt rahast ilma jäädes.

Nii palju slotimänge, nii palju aega

Kiiret pole – võid mängida ükskõik kui paljusid mänge soovid. Internet kubiseb tasuta slotikatest, valik on meeletu. Sisuliselt on igal mänguautomaadil olemas ka selle tasuta versioon ja nii saad sa tutvuda iga mänguga, mis sulle huvi pakub – pisimate detailideni välja.

Võimaldab õppida

Sisuliselt annavad tasuta mänguautomaadid sulle võimaluse mäng täielikult selgeks õppida, enne kui hakkad rahalisi panuseid tegema. Üks asi on õppida ära mängureeglid, teine oluline asi on aga teatud taju, mis mängudega tekib – hakkad tajuma, et kui tihe on tõenäosus, et tulevad näiteks tasuta boonusringid või teatud võidukombinatsioonid. Saab harjutada panuste tegemist ja ka siin on küsimus suuresti tajumises, et kuidas ja kui tihti riske võtta tasub. Ning kuigi mänguautomaadid töötavad juhuse printsiibil, siis mingisugune rütm seal ikkagi minu arvates tekib.

‘Feature Preview’ nupp

See seade võimaldab tasuta mängude puhul vaadata ja kogeda mängu boonusringe, ilma et peaks seda otseselt võitma. Tuleb vaid nupule vajutada ja ongi võimalus heita pilk “kardinatagusesse” boonusringi maailma. Seega on see justkui mängu presentatsioon, kus aga kõik muu töötab täpselt samamoodi, nagu rahaliste panustega mängudes.

Pole raha, pole ka stressi

Erutatus ja stress käivad käsikäes, nagu me teame. Kuigi päris raha peale mängimine toob endaga kaasa suurema adrenaliinilaksu ja põnevuse, toob see endaga kaasa ka palju rohkem stressi. Seega naudi stressivabat õppimisaega ja kui tunned, et mängud selged, saad alati tasuta mänguautomaadid tasuliste vastu ümber vahetada! Head mängimist!