Pokker internetis – huvitavaid fakte

Tihtipeale keskenduvad pokkerimängijad niivõrd oma zetoonidele ja kaartidele, et unustavad mängu lõbusa poole hoopis ära. Kuna ma ise üritan seda vältida ja tahaks, et pokker jääks siiski positiivseks meelelahutuseks, siis koostasin nimekirja huvitavatest tõdemustest, nippidest jne, mis pokkeri ja pokker internetis variantidega kaasas käivad. Minu puhul aitavad sellised listid kuidagi pilti laiemaks tõmmata ja asju värskema nurga alt vaadata. Loodan, et leiate ka siit midagi uut ja huvitavat, mida te enne ei teadnud.

Võitmiseks ei pea sa alati olema parim mängija lauas

Justkui teame seda, aga ikka kipub vahel ununema. Kuna pokkeris on väga oluline osa ka õnnel, bluffimisel ja erinevatel tõenäosustel, ei võida just alati parim mängija. Samuti on sõnapaar “parim mängija” siin mängus üpris suhteline. Seetõttu on ka osavaimad pokkerimängijad väga tagasihoidlikud ja ei jaga oma saladusi teistega. Seega pea meeles – ei loe kaardid, mis sul käes on, vaid kuidas sa neid kasutad.

Maailmas on üle 130 pokkeritüübi

Igal riigil on oma pokkerilemmikud, seega – olenevalt, kuhu järgmisena reisida plaanid – sind võivad oodata ees nii mõnedki üllatused. Kui sind aga huvitab pokker internetis, siis seal on muidugi teised lood – kõige populaarsem pokker internetis on loomulikult Texas Hold’em.

Pokkerit mängiti kunagi ainult 20 kaardiga

Varastel pokkeriaastatel mängiti pokkerit vaid 20 kaardiga. Mängijatele jagati välja 5 kaarti ja panuseid tehti sellele, kellel on tugevaim käsi. Tänapäeval kasutusel olevat 52 – kaardise kaardipakiga mängu mainiti esmakordselt alles 1834. aastal.

Ekraaninimed ütlevad rohkem, kui arvata oskad

Internetikeskkonnas on mõned vihjed, mille järgi saab aimata, kelle vastu sa mängid. Tasub tähele panna pisemaidki detaile. Üks selline detail on vastasmängija ekraaninimi – on üpris levinud arvamus, et kõige kütkestavamate ja sensuaalsemate tüdrukunimede taga on peidus kõige kogenumad mängijad. Seega tasub olla tähelepanelik ja püüda nuputada välja – kas su vastas on hai või ohutu kala.

Mõne jaoks võivad erinevad ajatsoonid vägagi kasulikuks osutuda

Ajatsoonide vahet saab maailma mastaabis enda kasuks tööle panna – seetõttu püüavad paljud mängijad kasu lõigata kellaajast, millal nad mängivad. Näide: kui sa mängid õhtupoole Kanadas, siis on Euroopas varahommik. Magamatus võib mõjutada Euroopa mängijate keskendumisvõimet – seega tasub olla tähelepanelik, mis kellaaegadel sa mängid. Kuskil teises maailma otsas võib olla su vastaseks keegi, kes on väga puhanud, samas kui sina oled pool ööd üleval istunud ja silme eest kisub juba kirjuks.

Kokkuvõtteks

Ma arvan, et tasub aeg – ajalt lugeda oma lemmikmängude kohta, sest iga asi arendab meie strateegiaid ja oskusi. Selline oli mu tänane pokker internetis – teemaline ülevaade ja loodan, et saite pisut inspiratsiooni ja uusi mõtteid!