Rulett pole vaid põnevuse  saamiseks  

Kui emakese Google’i otsingusse kirjutada rulett, pakutakse teile vägagi laia valikut võimalusi. Kes kõik teid oma lehele ei oota! Enne kui pilt liiga kirjuks läheb ning te mõnele linkidest vajutate, mõelge ikka järele, kas soovite end sellesse mängu segada.

Ruletimängijal, muidugi juhul, kui tal leidub piisavalt vaba raha, on väga palju võimalusi, kuidas endale põnevust tekitada. Oma panuse võib ta teha ühele kindlale arvule ruletilaual, mitmele arvule üheaegselt, punasele või mustale värvile ning paaritutele või paaris arvudele. Pärast panuse tegemist, tõmbab diiler ratta käima ning laseb pallikese mööda renni rattale pöörlema. Kui ratas hakkab aeglasemalt pöörlema, kukub pallike rennilt maha ning jääb mõnel numbril pidama. Sõltuvalt sellest, kas see numbritasku on paaris või paaritu, punane või must, saamegi teada, kes mängu võidab.

 

Ruletis sõltub kõik pallikese “tujust”. Kuigi mängijal on palju erinevaid võimalusi panuste tegemiseks, ei kehti siin ükski strateegia ning võit sõltub vaid õnnest. Sellest hoolimata meeldib mängijatele erisuguste panustega katsetada. Näiteks võib valida “inside” panused, mille võiduvõimalus on väiksem, ent võit suurem. “Outside” panuste puhul on aga võiduvõimalused suuremad, ent väljamakse väiksem. “Outside” panuste alla käivad näiteks paaris või paaritu ja värvid, aga “inside” panuste alla panused konkreetsetele taskutele. Võidu suurus sõltub tõenäosusest, kui tihti antud tulemus saada võidakse.

 

Näib, et selles mängus sõltub kõik õnnest, ent netisügavustest võib leida ka erinevaid süsteeme, mis lubavad ruletis suurt võitu. Leiate sealt nii Fibonacci strateegia, Martingale’i süsteemi, progressiivsete panuste strateegia kui ka euroopa ruleti strateegia. Võibki olla, et süsteemi kasutades te võidate, ent ühes võite kindlad olla – mängukorraldaja ei kaota kunagi. Pikas perspektiivis jääb tänu nulltaskule võitjaks ikka kasiino ning mängija jaoks on tegu täies mahus õnnemänguga.