Tõmme kaartide juurde

Kaardid on olnud ligitõmbavad paljude jaoks juba sellest ajast saati, kui need alles loodi, kuid tänu inimeste teravale meelele ja tehnoloogia arengule, on tänapäeval nende kasutusvõimalused palju laiemad, kui need olid Antiikses hiinas, kus see kaasahaarav ajaviide välja mõeldi.

Lisaks tavalisele kaardimängule on kaardid ka abivahend mustkuntsnikele ja kaarditrikkide meistritele ja samuti ka populaarne ese erinevate kollektsionääride seas. Kas teadsite, et tegelikult on olemas enam kui tuhat erinevat kaardimängu? Paljudel mängudel, nagu näiteks pokkeril, on erinevad mängu variatsioonid. Nimetus poker peidab enda all enam kui 100 viisi kaardimänguks, mille eesmärk on küll üks, kuid variatsioonid kuidas selleni jõuda on palju. Tänu juba eelnevalt mainitud tehnoloogia arengule on tekkinud ja unustusest päästetud paljud kaardimängud, nende seas on Solitaire ja FreeCell, mis pole enam võõras kellelegi, kes igapäevaselt on kokkupuutunud Windows tarkvarasüsteemidega.

Illusioonid ja trikid

Kaardimängud said alguse 20. sajandi alguses ja tänu sellele, et kaardid on niivõrd lihtsasti kättesaadavad, populaarsed ja soodsad. Siiski on leitud tõendust sellest, et kaardimänge on mängitud juba keskajal Prantsusmaal. Kaardimäng on tihti peale käte osavus, matemaatilised ja strateegilised arvutused. On olemas sadu erinevaid viise, kuidas manipuleerida kaartidega, mida hea mustkuntsnik kasutab ka ära ja pealtvaatajad oskavad loomulikult seda hinnata. Et saavutada edu kaarditrikkides, on vajalik suurepärane mälu, raudne tähelepanu hoidmise võime ja pidev harjutamine. Ei tule pahaks ka oskus kaarte lugeda. Tänapäeval leidub lõpmatult viise, kuidas trikke õppida ning üks populaarseim on seda teha interneti vahendusel.

Kaardimängud

Kaardimängud ja kaardid iseenesest on väga populaarsed, kuid paljud tõenäoliselt ei tea seda, et ilma erilise loata ei tohi kaarte mängida ühiskondlikes kohtades. Kaardimänge defineeritakse hasartmängudeks, seega duraka mängimine kooli vahetunnis ei ole enam võib-olla nii hea mõte kui see algselt tundus. Just sel põhjusel on väljamõeldud mõningad kaardimängud, mille kaardid on erilise välimusega nagu näiteks UNO. Algselt mängiti seda mängu tavaliste kaartidega, kuid üheksakümnendate alguses tulid müüki spetsiaalsed UNO kaardid.

 

Kaardid ja kaardimängud on alati olnud populaarne vabaaja veetmise viis nii töö juures mängides lõunapausi ajal, või mängides sõpradega pokkerit või teisi kaardimänge.

https://www.optibet.ee/